• courses.png


 •  
 • IT Академія Microsoft

  Задачу підготовки сучасних IT спеціалістів компанія Microsoft вирішує шляхом створення на базі вищих навчальних закладів Академій інформаційних технологій Microsoft (IT Академій Microsoft). Основна задача цих академій – здійснювати навчання студентів найсучаснішим інформаційним технологіям, інформувати про нові розробки у цій галузі, об’єднувати учнів у єдиний інформаційний простір і надавати їм додаткові можливості щодо обміну інформацією, розвитку кар’єри тощо.

  У США, згідно оцінок Бюро обліку трудових ресурсів цієї країни, потреба у фахівцях з інформаційних технологій зростатиме швидше попиту на фахівців більшості інших професій аж до 2014 року.
  За даними компанії Microsoft загальна кількість робітників в таких країнах світу як США, Великобританія, Франція, Японія, Індія та Бразилія, праця яких пов’язана з інформаційними технологіями, має такий розподіл: користувачів ПК – 140.5 млн. (77%); професіоналів ІТ – 16.1 млн. (9%); розробників – 4.6 млн. (3%); фахівців, які приймають бізнесові рішення – 20.8 млн. (11%).

  За даними досліджень компанії Microsoft дві третини менеджерів впевнені, що сертифіковані робітники краще виконують роботу та надають кращий сервіс кінцевим користувачам IT індустрії. Три чверті менеджерів впевнені, що сертифікація важлива для робітників, що працюють у команді, і забезпечує підвищення кількості проектів, які завершуються вчасно, та зменшує час незапланованих простоїв.

  За даними досліджень CEPIS приблизний розподіл отриманих у Європі сертифікатів провідних світових компаній IT індустрії має такий вигляд: Microsoft – 45 %, Cisco – 6%, Comp TIA – 3%, ISACA – 3%, Oracle – 3%, CISSP – 3%, SAP – 3%, інші – 32%.

  Наведені дані доводять, що Microsoft є безперечним лідером в сертифікації IT спеціалістів. На сьогодні в світі налічується 1,8 млн. сертифікованих спеціалістів Microsoft, які отримали 2,95 млн. сертифікатів.
  При цьому, за даними IDC у 2010 році нестача сертифікованих спеціалістів у промисловості Європи буде становити більше 5 млн.

  В Україні сертифікованих спеціалістів Microsoft готують Інноваційний центр Microsoft при Київському національному університеті ім. Шевченко, а також 7 IT академій Microsoft, серед яких підготовку висококваліфікованих спеціалістів активно здійснюють IT академії Харківського національного університету радіоелектроніки, Харківського національного економічного університету та Комп’ютерна Академія «КРОК» (Одеса).

  Тепер серед них і IT академія Microsoft Вінницького національного технічного університету, яку відкрито у грудні 2008 року.