• courses.png


 •  
 • Доступ до Office 365

  З 2012 року Центр інформаційних технологій і захисту інформації надає можливість безкоштовного доступу до новітніх хмарних служб Office 365 for Education. Доступний пакет потужних інструментів Office 365 створювався для педагогів та учнів, і ви можете користуватись ним на своїх улюблених пристроях.

  Доступ до нових хмарних служб Microsoft – Office 365 for Education включає в себе такі передові сервіси як Office Web Apps, Exchange Online, Lync Online, SharePoint Online.

  Досягайте більшого з OneDrive і Office 365.
  Створюйте бездоганні документи, аналізуйте дані, робіть наочні презентації і ведіть спільну роботу в реальному часі за допомогою Office 365. У вашому розпорядженні завжди будуть останні версії додатків Office, а також 1 ТБ місця розширені функції в OneDrive.

  Office Web Apps – зручні хмарні інтернет-аналоги таких відомих продуктів як Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point та Microsoft OneNote, що забезпечують простий спосіб відкривати, переглядати та змінювати документи прямо в браузері з будь-якого пристрою (комп’ютер, ноутбук, Macintosh, планшет, мобільний телефон) підключеного до Інтернету. При цьому існує можливість одночасної сумісної роботи над одним документом декільком користувачам у реальному часі.

  Exchange Online підтримує електронну пошту, календар і контакти, надаючи потрібний рівень керованості, безпеки і надійності. Кожному користувачеві Exchange Online надається поштова скринька розміром у 25 ГБ. У Exchange Online пошта надійно розміщується на серверах Майкрософт по всьому світу, а також захищається вбудованими засобами боротьби з вірусами і небажаною поштою. ІТ-підтримка по телефону доступна 24 години на день і сім днів на тиждень вашою мовою. Працюйте практично незалежно від місцезнаходження і автоматично оновлюйте свою електронну пошту, календар і контакти на пристроях, якими ви користуєтеся найчастіше, включаючи ПК, Macintosh, iPhone, телефони з системами Android і Symbian, смартфони BlackBerry, Windows Mobile та Windows Phone.

  Lync Online – це хмарна служба зв’язку нового покоління, що дозволяє користувачам спілкуватися новими способами незалежно від місцезнаходження, використовуючи стан присутності, миттєві повідомлення, звичайні виклики і відеодзвінки, а також повнофункціональні збори по мережі з аудіо-та відеоконференціями в Інтернеті. Lync Online перетворює спілкування з колегами та студентами з ланцюжка спорадичних контактів у стабільний, ефективний і привабливий процес спільної роботи. Lync Online підтримує взаємодію з постачальниками аудіоконференцій з телефонним підключенням, що дозволяє користувачам приєднуватися до зборів Lync за допомогою будь-якого телефону. За допомогою Lync Online присутня можливість дистанційного навчання студентів, не виходячи з власної квартири або кабінету.

  SharePoint Online – це єдиний простір для обміну документами і відомостями, фотографіями, будь-якими файлами між співробітниками, викладачами та студентами, а також в глобальній мережі. Ця система підтримує знайомі додатки Office, тому ви зможете легко зберегти документ прямо в SharePoint, щоб вести спільну роботу над методичними посібниками та проектами в реальному часі, так як система надає доступ до потрібних вам документів та даним практично звідусіль. SharePoint Online дозволяє створювати власні сайти для публікації та обговорення документів з викладачами та студентами. Особисті сайти дозволяють працівникам та студентам університету централізовано зберігати документи, вміст, посилання та контакти, а також керувати ними та правами доступу до них. При цьому  забезпечується можливість зберігання інформації обсягом до 10 ТераБайт.  Крім того, сайти надають широкий набір можливостей для роботи в соціальних мережах і обміну інформацією. Переглядайте документи Office і обмінюйтеся ними безпосередньо у браузері (Google Chrome, Firefox, Safari і Internet Explorer).

  Вхід на портал Office 365