• courses.png


 •  
 • Тестувальний центр Prometric

  З серпня 2009 року в університеті на базі Центру інформаційних технологій і захисту інформації працює авторизований тестувальний центр Prometric.

  Prometric та Pearson VUE – це два світових лідери у галузі сертифікації з всесвітньовідомою мережею центрів тестування.

  Студенти, слухачі та викладачі нашого університету мають можливість здавати тести за різного роду академічними, професійними, корпоративними, державними програмами та курсами в галузі освіти, інформаційних технологій, управління та безпеки, фінансових послуг, державного регулювання, зайнятості, страхування, юридичних послуг, нерухомості, будівництва, здоров’я, медицини, а також інших галузей.

  Серед них такі відомі тести як TOEFL (Test of English as a Foreign Language) та Certified MBA. Здавати можна навіть тести водіїв.

  Всього це декілька тисяч тестів від близько 400 компаній, асоціацій, організацій, співтовариств, а також органів державної влади різних країн світу. Зокрема, таких як IEEE Computer Society, IEEE Biometrics, International Council on Systems Engineering, BCS (British Computer Society), Society of Japanese Value Engineering, InfoComm International, Project Management Institute, Environmental Protection Agency, North American Electric Reliability Corporation, ASME (American Society of Mechanical Engineers), National Council of Architectural Registration Boards, Construction Specifications Institute, National Institute for Certification in Engineering, National Classification Management Society, ACI: The Financial Markets Association, International Capital Market Association, International Facility Management Association, Institute of Banking, CFRE (Certified Fundraising Executive), National Exercise & Sports Trainers Association та багатьох інших.

  З повним переліком компаній, асоціацій, установ та організацій, а також тестів, які можна здавати за їхніми програмами в мережі центрів тестування Prometric та Pearson VUE можна ознайомитись відповідно на сайтах http://www.prometric.com/ та http://www.vue.com/programs/.

  У галузі IT-технологій тести можна здавати за навчальними програмами близько 100 компаній та організацій, зокрема Microsoft, Cisco Systems, Linux Professional Institute, Adobe, IBM, Apple, Google, Hewlett Packard, Ubuntu, Lotus, Oracle, Sun Microsystems, Zend Technologies, RSA Security, Infosys, 3Com, Canon, CompTIA, Citrix, D-Link, Dell Computer, Fujitsu, Genesys, Siemens, Hitachi Data Systems, LSI Corporation, Mincom, NEC, NetApp, Nokia, Nortel, Novell, Open Group, OpenOffice.org, Polycom, Sybase, Symantec, Teradata, Alcatel-Lucent, Pegasystems, Brocade та багато інших.

  Більшість відомих компаній світу – розробників різноманітних апаратних, інформаційних та мережевих технологій, окрім своєї основної діяльності, великої уваги надають освітній підготовці, навчанню та тестуванню з метою підготовки відповідних висококваліфікованих фахівців. Для цього компанії створюють потужні мережі академій, центрів підготовки фахівців, тестувальних центрів та інших освітніх закладів, розробляють та використовують різноманітні освітні програми підготовки.

  З метою проведення якісного та незалежного тестування або атестації за певною програмою підготовки, отримання привілейованого стану, звання чи статусу фахівця, компанії укладають договір з незалежною організацією, яка гарантує надійне, високоякісне, безпечне і однакове для всіх електронне тестування, що можна проводити по всьому світу.

  Prometric та Pearson VUE (Virtual University Enterprise) – найвідоміші на сьогодні організації в світі, що займаються такого роду діяльністю і мають договори з такими відомими компаніями як Microsoft, Cisco Systems, Intel, IBM, Adobe, Sun Microsystems, Hewlett Packard, Oracle та багатьма іншими компаніями. Prometric та Pearson VUE реєструють кандидатів на проходження тестування за певною програмою компанії і визначають, чи вони відповідають вимогам компанії.

  Для надання можливості проходження тестування в будь-якому куточку світу Prometric та Pearson VUE створили широку міжнародну мережу авторизованих тестувальних центрів і намагається надавати високоякісні послуги, покладаючись на ці тестувальні центри. Авторизовані тестувальні центри створюють однакові для всіх безпечні умови тестування, пропонуючи високоякісні послуги і надійність. Тестувальні центри зобов’язуються визнавати та дотримуватись вимог і стандартів відповідно Prometric та Pearson VUE, надавати обладнання для електронного тестування та зобов’язуються надавати послуги електронного тестування Prometric або Pearson VUE компаніям шляхом доставки тестів кандидатам. При цьому використовуються сучасні Інтернет, Web і Java-технології, що дозволяє гарантувати вищу якість тестування й обслуговування замовників.

  Авторизовані тестувальні центри від Prometric та Pearson VUE є і в нашому університеті. На базі Центру інформаційних технологій і захисту інформації у серпні 2009 року було відкрито міжнародний авторизований тестувальний центр Prometric, а ще раніше у серпні 2006 року було відкрито авторизований тестувальний центр Pearson VUE.

  Авторизовані тестувальні центри університету надають можливість проведення тестування за всіма можливими навчальними програмами  найвідоміших компаній світу, з якими Prometric та Pearson VUE уклали договори.

  Для кожної навчальної програми компанією розроблена база питань. На кожне питання, залежно від складності, виділяється певна кількість балів. За результатами відповідей на всі питання визначається «прохідний бал» – кількість балів, необхідна для вдалого проходження тесту. Разом із критеріями оцінювання, база питань передається Prometric та/або Pearson VUE, які, в свою чергу, повідомляють про можливість реєстрації для спроби проходження нового тесту центри тестування та кандидатів.

  Заявка замовника (кандидата) на проходження того чи іншого тесту приймається Центром Тестування (ITC – Internet Testing Center) і передається для формування тесту в компанію, яка забезпечує підготовку тесту. Каналами Інтернет Центр Тестування (ITC) отримує готовий тест, який складається з декількох десятків питань.

  Використовуючи Інтернет, авторизований тестувальний центр проводить тестування, по завершенні якого кандидату автоматично одразу видається результат – роздрукований іменний звіт із вказівкою кількості набраних балів, прохідного балу і результату тестування (пройдено тест чи ні). Цей звіт є документом, що засвідчує спробу проходження тесту. У цей же час інформацію про кандидата і результати тестування Prometric або Pearson VUE передають компанії через Internet.

  Компанія створює для кожного кандидата, що здав хоча б один тест, особисту сторінку в закритій частині свого Web-сервера, на якій кандидат може подивитися результати проходження усіх своїх тестів. Після вдалого проходження визначеного тесту компанія через свої академії, центри підготовки або інші свої заклади освіти надсилає кандидату експрес-поштою сертифікат, що підтверджує його кваліфікацію.

  Особливе значення відкриття авторизованих центрів тестування має для слухачів IT Академії Microsoft та Академії мережевих технологій CISCO нашого університету. Тепер здати сертифікаційні екзамени можна безпосередньо після проходження курсу навчання в цих академіях. При цьому випускники академій CISCO та Microsoft мають можливість складання сертифікаційних екзаменів на пільгових умовах.

  Наявність у нашому університеті авторизованих тестувальних центрів від двох основних світових лідерів сертифікації Prometric та Pearson VUE дозволяє нашим студентам, а також слухачам академій, не лише пройти навчання, а й отримати сертифікат, що документально підтверджує отримані знання і визнається в будь-якій організації будь-якої країни світу, а також і значною мірою посприяє професійному та кар’єрному росту.

  Усі бажаючі можуть замовити і здати сертифікаційні іспити практично з будь-якого продукту провідних постачальників світу.

  Авторизовані тестувальні центри університету від Prometric та Pearson VUE забезпечують усі необхідні умови для комфортного здавання екзаменів.